VERZIA PRE PC

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Re: VERZIA PRE PC

Odoslať pre starec za 28th októbra 2018, 10:58 am

Ešte jedna informácia - od 20.11.2019 sa bude dať registrovať a pripájať sa do týmov.
Tento rok to bude asi zaujímavé, aj pre nás.

starec
starec

Počet príspevkov : 204

Návrat hore Goto down

Odoslať pre starec za 28th októbra 2018, 10:56 am

Zdravím,
tak máme nového člena - kykyn666.
V každom prípade ho vítam a teším sa na začiatok pretekov. Možno by sme fakt nakoniec mohli dať dokopy "náš" tým.

starec
starec

Návrat hore Goto down

Odoslať pre starec za 8th októbra 2018, 9:38 am

CZPanOtec napísal: Myslíš, že nás někdo vezme do týmu? My asi dohromady nic nedáme.

No ja si myslím, že o Teba sa takmer "pobijú". Hlavne na základe minuloročných výsledkov. No a ja sa potom pokúsim dostať sa do rovnakého týmu ako Ty ... Very Happy ... ak ma teda niekto bude chcieť.
Ale na "náš" vlastný tým asi fakt nemáme. Však tu sme stále iba my dvaja, aj keď vlani sa na chvíľu akože "rozsvietilo", keď sa tu niekto objavil a dokonca sa aj písomne ozval (myslím, že to bol David, alebo tak nejak). V mobilnej verzii je viac ľudí s vlajkou CZ ( s vlajkou SK ale nik). Ale že by sa nejako prejavili aj tu - to asi nehrozí. Preto som tu vytvoril aj fórum pre mobilnú verziu, nech sa dá stretnúť aj mimo fóra Happytec, dokonca v našej reči. Ale nakoniec uvidíme ...
starec

Návrat hore Goto down

Odoslať pre CZPanOtec za 7th októbra 2018, 12:07 pm

Já nemám teď moc času ale hlavní sezóna bude snad něco úplně jiného. Myslíš, že nás někdo vezme do týmu? My asi dohromady nic nedáme.
CZPanOtec

Počet príspevkov : 82

http://www.zs-servis.cz

Návrat hore Goto down

Odoslať pre starec za 5th októbra 2018, 7:30 pm

Do nedele 7.10.2018 do 22,00 hod prebieha tréning v Gröden, ide sa na snehu.
Veľa úspechov prajem.

Mne sa akosi nedarí, som hlboko pod vlaňajšímí časmi. No možno sa mi to do oficiálnych pretekov vylepší ... uvidím  Shocked
starec

Návrat hore Goto down

VERZIA PRE PC

Odoslať pre Admin za 30th septembra 2018, 3:14 pm

Tak všetkých zdravím - toto fórum žije ďalej.

Na tejto stránke je prehľad o jesennom tréningu - termíny, trate, počasie.

https://www.forum.happytec.at/viewtopic.php?t=3181

Posielanie časov je presne rovnaké, ako vlani. Je však na svete už novšia verzia HTGT ver.0.1.3 (ako vlani je tam aj voľba slovenčiny), aj keď tá vlaňajšia funguje rovnako dobre, ako táto.

Takže hor sa do tréningu .... koniec tréningu je stanovený na 11.11.2018 o 22,00 hod. Potom sa ide na ostro .... Wink

Pokiaľ by niekto potreboval presné informácie, ako nainštalovať OC18, pohľadajte v tomto fóre, prípadne na stránkach "happytec.at", alebo sa priamo opýtajte tu.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 12

http://czsktym-skichallenge.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Odoslať pre Sponsored content

Sponsored content

Návrat hore Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat hore

Povolenie tohoto fóra: